Fan: AC; axial; 230VAC; 80x80x38mm; 25m3/h; 31dBA; IP54
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CV-115-35-230
Tootja: COBI ELECTRONIC
Tootja tootekood: CV-115-35-230
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 230VAC; 80x80x38mm; 25m3/h; 31dBA; IP54
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -40...70°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | RAL 7035 |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Mounting hole diameter | 92x92mm |
| Fan efficiency | 25m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 14W |
| Fan dimensions | 80x80x38mm |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 31dBA |