Cable tie; L: 203mm; W: 4.6mm; polyamide; 215.5N; black; Ømax: 55mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
CV-200W
Tootja: KSS WIRING
Tootja tootekood: CV-200W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 203mm; W: 4.6mm; polyamide; 215.5N; black; Ømax: 55mm
| Colour | black |
| Resistance to | UV rays |
| Length | 203mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 215.5N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 4.6mm |
| Loop diameter max | 55mm |