Air conditioner; 230VAC; 210m3/h; 58dBA; P: 450W; 20÷55°C; 20kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CVE0700S208000
Tootja: Cosmotec
Tootja tootekood: CVE0700S208000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Air conditioner; 230VAC; 210m3/h; 58dBA; P: 450W; 20÷55°C; 20kg
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | 20...55°C |
| IP rating | IP54 |
| Maximum current | 1.9A |
| Frequency | 50Hz |
| Fan efficiency | 210m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 450W |
| Noise level | 58dBA |
| Cooling power | 800...850W |
| Start-up current | 9.6A |
| Refrigerant | R134A |