Air conditioner; 230VAC; 540m3/h; 68dBA; P: 1.12kW; 20÷55°C; 44kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CVE20002208000
Tootja: Cosmotec
Tootja tootekood: CVE20002208000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Air conditioner; 230VAC; 540m3/h; 68dBA; P: 1.12kW; 20÷55°C; 44kg
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | 20...55°C |
| IP rating | IP54 |
| Maximum current | 4.8A |
| Frequency | 50Hz |
| Fan efficiency | 540m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 1.12kW |
| Noise level | 68dBA |
| Cooling power | 2.1...2.2kW |
| Start-up current | 34A |
| Refrigerant | R134A |