Air conditioner; 400VAC; 1500m3/h; 73dBA; P: 2.67kW; 20÷55°C; 95kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CVE60002618000
Tootja: Cosmotec
Tootja tootekood: CVE60002618000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Air conditioner; 400VAC; 1500m3/h; 73dBA; P: 2.67kW; 20÷55°C; 95kg
| Supply voltage | 400V AC |
| Operating temperature | 20...55°C |
| IP rating | IP54 |
| Maximum current | 4.2A |
| Frequency | 50Hz |
| Fan efficiency | 1500m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 2.67kW |
| Noise level | 73dBA |
| Cooling power | 5.6...5.95kW |
| Start-up current | 53A |
| Refrigerant | R134A |