Air conditioner; 230VAC; 164m3/h; 61dBA; P: 310W; -20÷55°C; 23kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CVO05002208000
Tootja: Cosmotec
Tootja tootekood: CVO05002208000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Air conditioner; 230VAC; 164m3/h; 61dBA; P: 310W; -20÷55°C; 23kg
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...55°C |
| IP rating | IP54 |
| Maximum current | 1.3A |
| Frequency | 50Hz |
| Fan efficiency | 164m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 310W |
| Noise level | 61dBA |
| Cooling power | 550...580W |
| Start-up current | 15A |
| Refrigerant | R134A |