Air conditioner; 230VAC; 340m3/h; 65dBA; P: 420W; -20÷55°C; 26kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CVO08002208000
Tootja: Cosmotec
Tootja tootekood: CVO08002208000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Air conditioner; 230VAC; 340m3/h; 65dBA; P: 420W; -20÷55°C; 26kg
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...55°C |
| IP rating | IP54 |
| Maximum current | 2.8A |
| Frequency | 50Hz |
| Fan efficiency | 340m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 420W |
| Noise level | 65dBA |
| Cooling power | 850...900W |
| Start-up current | 16A |
| Refrigerant | R134A |