Cable tie; L: 100mm; W: 2.4mm; polyamide; 78.5N; black; Ømax: 25mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
CVR100W
Tootja: KSS WIRING
Tootja tootekood: CVR100W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 100mm; W: 2.4mm; polyamide; 78.5N; black; Ømax: 25mm
| Colour | black |
| Resistance to | UV rays |
| Length | 100mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 78.5N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 2.4mm |
| Loop diameter max | 25mm |