Cable tie; L: 203mm; W: 3.6mm; polyamide; 176.5N; black; Ømax: 55mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
CVR200AW
Tootja: KSS WIRING
Tootja tootekood: CVR200AW
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 203mm; W: 3.6mm; polyamide; 176.5N; black; Ømax: 55mm
| Colour | black |
| Resistance to | UV rays |
| Length | 203mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 176.5N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 3.6mm |
| Loop diameter max | 55mm |