Cable tie; L: 203mm; W: 2.5mm; polyamide; 78.5N; black; Ømax: 55mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
CVR200MW
Tootja: KSS WIRING
Tootja tootekood: CVR200MW
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 203mm; W: 2.5mm; polyamide; 78.5N; black; Ømax: 55mm
| Colour | black |
| Resistance to | UV rays |
| Length | 203mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 78.5N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 2.5mm |
| Loop diameter max | 55mm |