Loudspeaker; miniature; 300mW; 8Ω; Ø15x7.5mm; 20kHz; Ø: 15mm; PET
Kordarv:
1200.0
Minimum quantity:
1200.0
Tootekood:
CVS-1508
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CVS-1508
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 300mW; 8Ω; Ø15x7.5mm; 20kHz; Ø: 15mm; PET
| Power | 300mW |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | PBT |
| Material | PET |
| Impedance | 8Ω |
| Diameter | 15mm |
| Maximum power | 500mW |
| Sound level | 87dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |
| Sound frequency | 20kHz |