Loudspeaker; miniature; 100mW; 8Ω; Ø23x15mm; 6kHz; Ø: 23mm; PET
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
CVS-2308
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CVS-2308
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 100mW; 8Ω; Ø23x15mm; 6kHz; Ø: 23mm; PET
| Power | 100mW |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | PBT |
| Material | PET |
| Impedance | 8Ω |
| Diameter | 23mm |
| Sound level | 88dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |