Loudspeaker; miniature; 100mW; 8Ω; Ø31.8x20.5mm; 4kHz; Ø: 31.8mm
Kordarv:
1008.0
Minimum quantity:
1008.0
Tootekood:
CVS-3108
Tootja: CUI Devices
Tootja tootekood: CVS-3108
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 100mW; 8Ω; Ø31.8x20.5mm; 4kHz; Ø: 31.8mm
| Power | 100mW |
| Operating temperature | -20...55°C |
| Colour | black |
| Enclosure material | PBT |
| Material | PET |
| Impedance | 8Ω |
| Maximum power | 200mW |
| Sound level | 95dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |
| Sound frequency | 4kHz |