Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0603; 110nH; 400mA; 0.63Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 630mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 400mA |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 1.4GHz |
| Test frequency | 150MHz |
| Q factor | 35 |
| Mounting | SMD |
| Resistance | 630mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 400mA |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 1.4GHz |
| Test frequency | 150MHz |
| Q factor | 35 |