Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0603; 120nH; 300mA; 0.65Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 650mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 300mA |
| Inductance | 120nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 1.3GHz |
| Test frequency | 150MHz |
| Q factor | 35 |