Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0603; 18nH; 700mA; 0.17Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 170mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 700mA |
| Inductance | 18nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 3.1GHz |
| Test frequency | 250MHz |
| Q factor | 38 |