Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0603; 330nH; 150mA; 2Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2Ω |
| Case - inch | 603 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 150mA |
| Inductance | 330nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 450MHz |
| Test frequency | 100MHz |
| Q factor | 25 |