Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0603; 4.7nH; 700mA; 0.13Ω
| Mounting | SMD |
| Resistance | 130mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating current | 700mA |
| Inductance | 4.7nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 5.8GHz |
| Test frequency | 250MHz |
| Q factor | 20 |
| Mounting | SMD |
| Resistance | 130mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating current | 700mA |
| Inductance | 4.7nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 5.8GHz |
| Test frequency | 250MHz |
| Q factor | 20 |