Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0603; 47nH; 600mA; 0.28Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 280mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 600mA |
| Inductance | 47nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 2GHz |
| Test frequency | 200MHz |
| Q factor | 40 |