Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0805; 1000nH; 180mA; 2.13Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.13Ω |
| Case - inch | 805 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 180mA |
| Inductance | 1µH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 200MHz |
| Test frequency | 25.2MHz |
| Q factor | 35 |