Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0805; 120nH; 500mA; 0.48Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 480mΩ |
| Case - inch | 805 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 500mA |
| Inductance | 120nH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 1GHz |
| Test frequency | 150MHz |
| Q factor | 50 |