Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0805; 1200nH; 150mA; 2.38Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.38Ω |
| Case - inch | 805 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 150mA |
| Inductance | 1.2µH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 200MHz |
| Test frequency | 7.96MHz |
| Q factor | 15 |