Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0805; 150nH; 400mA; 0.56Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 560mΩ |
| Case - inch | 805 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 400mA |
| Inductance | 150nH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 950MHz |
| Test frequency | 100MHz |
| Q factor | 50 |