Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0805; 22nH; 600mA; 0.1Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 100mΩ |
| Case - inch | 805 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 600mA |
| Inductance | 22nH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 3GHz |
| Test frequency | 250MHz |
| Q factor | 60 |