Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0805; 2200nH; 110mA; 3.1Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.1Ω |
| Case - inch | 805 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 110mA |
| Inductance | 2.2µH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 110MHz |
| Test frequency | 7.96MHz |
| Q factor | 15 |