Coil; SMD; 0805; 3.3nH; 800mA; 0.08Ω
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CW0805-3.3
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: CW0805-3.3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0805; 3.3nH; 800mA; 0.08Ω
| Mounting | SMD |
| Resistance | 80mΩ |
| Case - inch | 805 |
| Operating current | 800mA |
| Inductance | 3.3nH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 6GHz |
| Test frequency | 250MHz |
| Q factor | 60 |