Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 1008; 1000nH; 120mA; 3.3Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.3Ω |
| Case - inch | 1008 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 120mA |
| Inductance | 1µH |
| Case - mm | 2520 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 310MHz |
| Test frequency | 25MHz |
| Q factor | 35 |