Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 1008; 120nH; 800mA; 0.2Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 200mΩ |
| Case - inch | 1008 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 800mA |
| Inductance | 120nH |
| Case - mm | 2520 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 950MHz |
| Test frequency | 25MHz |
| Q factor | 45 |