Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 1008; 2700nH; 195mA; 2.6Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.6Ω |
| Case - inch | 1008 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 195mA |
| Inductance | 2.7µH |
| Case - mm | 2520 |
| Type of inductor | coil |
| Test frequency | 25MHz |
| Q factor | 20 |
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.6Ω |
| Case - inch | 1008 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 195mA |
| Inductance | 2.7µH |
| Case - mm | 2520 |
| Type of inductor | coil |
| Test frequency | 25MHz |
| Q factor | 20 |