Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 1008; 330nH; 500mA; 0.9Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 900mΩ |
| Case - inch | 1008 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 500mA |
| Inductance | 330nH |
| Case - mm | 2520 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 570MHz |
| Test frequency | 25MHz |
| Q factor | 45 |