Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 1008; 680nH; 230mA; 2.06Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.06Ω |
| Case - inch | 1008 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 230mA |
| Inductance | 680nH |
| Case - mm | 2520 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 380MHz |
| Test frequency | 25MHz |
| Q factor | 45 |