Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 1008; 82nH; 1000mA; 0.18Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 180mΩ |
| Case - inch | 1008 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 1A |
| Inductance | 82nH |
| Case - mm | 2520 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 1.1GHz |
| Test frequency | 100MHz |
| Q factor | 60 |