Relay: solid state; Ucntrl: 3÷32VDC; 125A; 24÷280VAC; -40÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CWD24125
Tootja: CRYDOM
Tootja tootekood: CWD24125
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 3÷32VDC; 125A; 24÷280VAC; -40÷80°C
| Max. operating current | 125A |
| Operating temperature | -40...80°C |
| IP rating | IP20 |
| Body dimensions | 58.8x44.5x30.9mm |
| Switched voltage | 24...280V AC |
| Indication | LED |
| Switching method | zero voltage switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |