LED lamp; cool white; 800lm; 6500K; -10÷50°C; 24VDC; IP66; 3m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CWK2S-24-CD
Tootja: PATLITE
Tootja tootekood: CWK2S-24-CD
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; cool white; 800lm; 6500K; -10÷50°C; 24VDC; IP66; 3m
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | cool white |
| Length | 290mm |
| Cable length | 3m |
| Type of lamp | LED lamp |
| Colour temperature | 6500K |