Knob wing; assembly pass through hole; M6; 12mm; H: 16.5mm; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CWN.32 FP-M6
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: CWN.32 FP-M6
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob wing; assembly pass through hole; M6; 12mm; H: 16.5mm; black
| Version | assembly pass through hole |
| Body material | technopolymer (PA) |
| Width | 32mm |
| Height | 16.5mm |
| Body colour | black |
| Thread length | 12mm |
| Type of mounting element | knob wing |
| Internal thread | M6 |
| Boss material | brass |