Relay: solid state; Ucntrl: 20÷48VDC; Ucntrl: 20÷280VAC; 50A; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CWU2450-10
Tootja: SENSATA / CRYDOM
Tootja tootekood: CWU2450-10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 20÷48VDC; Ucntrl: 20÷280VAC; 50A; IP20
| Max. operating current | 50A |
| Operating temperature | -20...80°C |
| IP rating | IP20 |
| Body dimensions | 58.8x44.5x30.9mm |
| Switched voltage | 24...280V AC |
| Indication | LED |
| Switching method | instantaneous switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |