Connector: HDC; contact insert; male; MIXO DATA; 1A; 40V; Modules: 1
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
CX 01 MIM
Tootja: ILME
Tootja tootekood: CX 01 MIM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Connector: HDC; contact insert; male; MIXO DATA; 1A; 40V; Modules: 1
| Operating temperature | -40...70°C |
| Connector | contact insert |
| Kind of connector | male |
| Type of connector | HDC |
| Body material | polycarbonate |
| Current rating | 1A |
| Rated voltage | 40V |
| Width in modules | 1 |