Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
CXA10-48D12J
Tootja: Advanced Energy
Tootja tootekood: CXA10-48D12J
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 410mA |
| Mounting | THT |
| Case | DIP6 |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -40...70°C |
| Body dimensions | 50.8x25.4x10mm |
| Output voltage | 12V |
| Insulation voltage | 1.5kV |
| Efficiency | 83% |
| Output current 2 | 410mA |
| Output voltage 2 | -12V DC |
| Number of outputs | 2 |