IC: FRAM memory; 4kbFRAM; I2C; 512x8bit; 3÷3.6VDC; 3.4MHz; SOIC8
Kordarv:
485.0
Minimum quantity:
485.0
Tootekood:
CY15B004J-SXE
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: CY15B004J-SXE
Spetsifikatsioon tootele IC: FRAM memory; 4kbFRAM; I2C; 512x8bit; 3÷3.6VDC; 3.4MHz; SOIC8
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3...3.6V DC |
| Type of integrated circuit | FRAM memory |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Interface | I2C |
| Kind of memory | FRAM |
| Clock frequency | 3.4MHz |
| Memory organisation | 512x8bit |