IC: FRAM memory; 4MbFRAM; SPI; 512kx8bit; 1.71÷1.89VDC; 20MHz
Kordarv:
490.0
Minimum quantity:
490.0
Tootekood:
CY15V104QI-20LPXC
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: CY15V104QI-20LPXC
Spetsifikatsioon tootele IC: FRAM memory; 4MbFRAM; SPI; 512kx8bit; 1.71÷1.89VDC; 20MHz
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 1.71...1.89V DC |
| Type of integrated circuit | FRAM memory |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Interface | SPI |
| Kind of memory | FRAM |
| Clock frequency | 20MHz |
| Memory organisation | 512kx8bit |