IC: SRAM memory; 72MbSRAM; 4Mx18bit; FBGA165; parallel; 0÷70°C
Kordarv:
680.0
Minimum quantity:
680.0
Tootekood:
CY7C15632KV18-400BZXC
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: CY7C15632KV18-400BZXC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: SRAM memory; 72MbSRAM; 4Mx18bit; FBGA165; parallel; 0÷70°C
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 1.7...1.9V DC |
| Type of integrated circuit | SRAM memory |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | in-tray |
| Frequency | 400MHz |
| Kind of memory | SRAM |
| Kind of interface | parallel |