IC: SRAM memory; 72MbSRAM; 4Mx18bit; FBGA165; parallel; -40÷85°C
Kordarv:
272.0
Minimum quantity:
272.0
Tootekood:
CY7C25632KV18-550BZXI
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: CY7C25632KV18-550BZXI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: SRAM memory; 72MbSRAM; 4Mx18bit; FBGA165; parallel; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 1.7...1.9V DC |
| Type of integrated circuit | SRAM memory |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | in-tray |
| Frequency | 550MHz |
| Kind of memory | SRAM |
| Kind of interface | parallel |