Polyester conduit; Braid diameter: 14÷18mm; Mat: polyester; black
Kordarv:
400.0
Minimum quantity:
400.0
Tootekood:
CYG-PET15
Tootja: CYG
Tootja tootekood: CYG-PET15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Polyester conduit; Braid diameter: 14÷18mm; Mat: polyester; black
| Operating temperature | -70...125°C |
| Kind of package | reel |
| Colour | black |
| Material | polyester |
| External width | 12mm |
| Type of cable accessories | conduit |
| Braid diameter | 14...18mm |
| Cable accessories application | binding cables into bundles, wires protection against damage |