Polyester conduit; Braid diameter: 1÷3mm; Mat: polyester; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CYG-PET2 BOX
Tootja: CYG/KTG
Tootja tootekood: CYG-PET2 BOX
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Polyester conduit; Braid diameter: 1÷3mm; Mat: polyester; black
| Operating temperature | -70...125°C |
| Kind of package | cardboard packaging |
| Colour | black |
| Material | polyester |
| Length | 15m |
| Type of cable accessories | conduit |
| Braid diameter | 1...3mm |
| Cable accessories application | binding cables into bundles, wires protection against damage |