Polyester conduit; Braid diameter: 19÷25mm; Mat: polyester; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CYG-PET20 BOX
Tootja: CYG
Tootja tootekood: CYG-PET20 BOX
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Polyester conduit; Braid diameter: 19÷25mm; Mat: polyester; black
| Operating temperature | -70...125°C |
| Kind of package | cardboard packaging |
| Colour | black |
| Material | polyester |
| Length | 10m |
| External width | 17.7mm |
| Type of cable accessories | conduit |
| Braid diameter | 19...25mm |
| Cable accessories application | binding cables into bundles, wires protection against damage |