Polyester conduit; Braid diameter: 24÷38mm; Mat: polyester; black
Kordarv:
200.0
Minimum quantity:
200.0
Tootekood:
CYG-PET30
Tootja: CYG
Tootja tootekood: CYG-PET30
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Polyester conduit; Braid diameter: 24÷38mm; Mat: polyester; black
| Operating temperature | -70...125°C |
| Kind of package | reel |
| Colour | black |
| Material | polyester |
| External width | 31mm |
| Type of cable accessories | conduit |
| Braid diameter | 24...38mm |
| Cable accessories application | binding cables into bundles, wires protection against damage |