Polyester conduit; Braid diameter: 7.5÷12mm; Mat: polyester
Kordarv:
300.0
Minimum quantity:
300.0
Tootekood:
CYG-PET8
Tootja: CYG
Tootja tootekood: CYG-PET8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Polyester conduit; Braid diameter: 7.5÷12mm; Mat: polyester
| Operating temperature | -70...125°C |
| Kind of package | reel |
| Colour | black |
| Material | polyester |
| External width | 8.5mm |
| Type of cable accessories | conduit |
| Braid diameter | 7.5...12mm |
| Cable accessories application | binding cables into bundles, wires protection against damage |