Protective tube; black; Application: protection against demage
Kordarv:
50.0
Minimum quantity:
50.0
Tootekood:
CYLT-23B
Tootja: PMA
Tootja tootekood: CYLT-23B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Protective tube; black; Application: protection against demage
| Operating temperature | -40...105°C |
| Colour | black |
| Material | polyamide 6 |
| Resistance to | mechanical stesses |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 50m |
| Internal diameter | 22.6mm |
| Type of cable accessories | protective tube |
| Cable accessories application | wires protection against damage |
| Cable accessories features | flexible, halogen free |
| Bending radius | 45mm |