Enclosure: with panel; DIGITAL; X: 135mm; Y: 150mm; Z: 54mm; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D 13.9
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: D 13.9
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: with panel; DIGITAL; X: 135mm; Y: 150mm; Z: 54mm; black
| Enclosure material | polystyrene |
| Type of enclosure | with panel |
| Dimension Y | 150mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 135mm |
| Dimension Z | 54mm |
| Panel material | polystyrene |
| Panel colour | semi-transparent red |