Enclosure: with panel; DIGITAL; X: 181mm; Y: 155mm; Z: 60mm; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D 14.9
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: D 14.9
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: with panel; DIGITAL; X: 181mm; Y: 155mm; Z: 60mm; black
| Enclosure material | polystyrene |
| Type of enclosure | with panel |
| Dimension Y | 155mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 181mm |
| Dimension Z | 60mm |
| Panel material | polystyrene |
| Panel colour | semi-transparent red |